Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Asiunia   Komentarze

Komentarze

Zgadzam się :) to moje ulubione miejsce w Krakowie, pozdrawiam serdecznie :)

~Gość Bartmetaco

Ogrody botaniczne są super
https://www.bartmetaco.pl/

Dziękuję za uzupełnienie :) Cytrusy i tak uprawiamy w domu, więc każda pora jest dobra, ale raczej lato, łatwiej zachować ciepło w domu i jest dużo światła. można wsytawiać doniczki z nasionkami i siewkami na dzień do ogrodu, ale lepiej w kontrolowanych warunkach. Pozdrawiam serdecznie :)

Hej, ciekawy wpis. Skondesowany zestaw wiadomości. Kiedy Twoim zdaniem byłaby najlepsza pora aby spróbować wychodować roślinkę z pestki cytrusa? Przyczepiłbym się tylko do hasła "nawóz do cytrusów" - nawozimy ziemię, a nie roślinę. Rośliwa weźmie to co jej potrzebne i tyle ile jej potrzebne. W praktyce to zawsze jest N-P-K, mikroelementy można pominąć - w byle ziemi doniczkowej/ogrodowej już są.

Człowiek jeść musi, by żyć, takjak zwierzęta jedzą, my też musimy, po to są rośliny,grzyby,ryby, dla niektórych zwierzęta, żeby jeść, to nasze paliwo :) Zdrowych,spokojnych, rodzinnych, radosnych Swiąt :)

Jutro mam kupić karpie. Już samo pojawienie się przy straganie będzie dużym wyzwaniem. Zaraz po zakupie na umówiony znak (czapka z głowy...) sąsiad czekający z pobliżu samochodem z włączonym silnikiem, na dużej szybkości zabiera mnie i uciekamy myląc pogoń zielonych aktywistów. No i masz babo placek!. Po lekturze tego wpisu cały misterny plan poszedł w...….- bo miałem jeszcze kupić grzyby do bigosu!. Jak dowiedzą się że jeszcze te grzyby też czują i myślą to już cało z tego nie wyjdziemy. Jak żyć!...(jak przeżyć!). Pozdrawiam Świątecznie!

Własnie miałam napisać :) Dawniej nie bylo tyle samochodów, dzieci mogły wozić sie na sankach z pagórków,dzis za duży ruch samochodowy, albo czyjeś działki, pola zaorane, jak nie zaorane to zarosły krzakami :) Pozdrawiam serdecznie :)

Pięknie! roślinki, drzewa, zwierzątka nawet jętki... a o narciarzach znowu nikt nie pamięta!...Pozdrawiam!

Miłego wieczorku :)

Wow...!

Odsłon: 786798
Asiunia
Mam licencjat z biologii i mgr z ochrony środowiska specjalność biologia środowiska na UJ, chciałabym podzielić się wiedzą, którą przekazali mi moi wykładowcy.
<< Styczeń 2020 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »