Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Asiunia   Potrzebna pomoc.
2

Potrzebna pomoc.

Schronisko dla bezdomnych psów w Krzesimowie ma zostać zlikwidowane, ponieważ w marcu przyszłego roku kończy się umowa na dzierżawę terenu, której właściciel nie chce przedłużyć. W schronisku są starsze pieski. Do marca muszą być adoptowane. Starsze psy są spokojne, nie gryzą butów ani mebli, za to są najlepszymi przyjaciółmi, tak wdzęcznymi i kochającymi, jak nie potrafi żaden człowiek. Jeśli jesteście w stanie zapewnić im dom, leczenie, odpowiednia karmę, staruszki często mają problemy zdrowotne, to proszę adoptujcie pieska. Zbliża się Wigilia, wielu z Was postawi na stole pusty talerz, bo tak każe tradycja, bo tak robili rodzicie, dziadkowie, pradziadkowie, a przecież można realnie pomóc zamieniając talerz na miskę i przyjmując pod swój dach przyjaciela, nowego czlonka rodziny. Zwierzęta nie są prezentami, to żywe istoty, które czują, myślą i kochają, zabranie zwierzęcia to decyzja na całe życie. Pies niczym dziecko jest nowym członkiem rodziny, ktorym trzeba się opiekować i kórego trzeba kochać. Zostało ponad 3 miesiące na adopcję, dla tych psów to jedyna szansa na przeżycie. Jeśli masz warunki i potrzebujesz przyjaciela zabierz pieska ze schroniska, podaruj mu życie na Święta. Jesli jesteście zainteresowani kontakt do schroniska to 
Krzesimów Gajówka 237
21-007 Mełgiew
tel. 691 522 924
mail adopcje@krzesimow-schronisko.pl 
Schronisko ależy do Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Niedługo potrzebny będzie nowy lokal, gdyby był ktoś chętny go wynająć proszę kontaktować się ze schroniskiem lub Świdnickim Stowarzyszeniem Opieki nad Zwierzętami. Jednak trzeba pamiętac, że te psy,które już wiele przeszły w swoim życiu potrzebują prawdziwego domu i rodziny. One tego potrzebują najbardziej, zróbmy im prezent na Święta i zabierzmy je do domu, one odwdzięczą się miłością. również jeśli sami nie możecie wziąć pieska, ale znacie kogoś kto go poszukuje albo chce powiadmocie go o tym. Powiadmocie też ludzi, którzy mogą wynająć ziemię pod nowe schronisko. Bardzo prosimy o pomoc.
Ten wpis czytano 701 razy.
Dziękuję za pięknego gifa. Bardzo bym chciała, żeby te wszystkie pieski znalazły domy albo chociaż nowe miejsce na schronisko, ale takie dostosowane do ich potrzeb z odpowiednią dużą działką ze wszystkimi budynkami i lecznicą. Dlatego proszę wszystkich o udostępnianie tego wpisu i działanie. Pozdrawiam serdecznie.
Asiunia - Sobota, 09 Grudzień 2017 19:41
pies-i-kot-ruchomy-obrazek-0027 To smutne że ktoś chce zlikwidować schronisko dla naszych najlepszych przyjaciół .
Bogdan Golus - Sobota, 09 Grudzień 2017 13:59
Odsłon: 768590
Asiunia
Mam licencjat z biologii i mgr z ochrony środowiska specjalność biologia środowiska na UJ, chciałabym podzielić się wiedzą, którą przekazali mi moi wykładowcy.
<< Grudzień 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
zobacz wszystkie wpisy »